W aranżacji wnętrza najważniejsze są detale!

to nie tylko włącznik światła. Szeroki zakres kolorów oraz różnorodność materiałów zapewnia wykończenie domu czy biura w sposób, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty które instaluję spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów reprezentując przy tym najwyższą jakość osprzętu elektroinstalacyjnego i wieloletnią tradycję.

Produkty wykonane są nie tylko z tradycyjnych tworzyw sztucznych, ale również ze szkła, stali nierdzewnej, drewna czy też naturalnego mosiądzu.

Dzięki tak szerokiej gamie, idealny łącznik dla siebie znajdą zarówno fani klasyki jak i nowoczesnego stylu.

 

 

SKLEP

Lampy Designerskie

kontakt@cypriandesign.pl

 

Tel. 696-707-484

 

Jeśli potrzebujesz eleganckiego, gustownego designu doskonale skomponowanego z najnowszą elektroniką do modnego domowego lub komercyjnego wnętrza,to nowoczesność i funkcjonalność oparta o najnowsze wzornictwo i nowoczesne trendy w projektowaniu wnętrz dostępne w oryginalnych, wyszukanych kolorach .

Jeśli potrzebujesz niepowtarzalnego wzornictwa,

które podkreśli Twoje zamiłowanie do piękna w domu to bogata kolekcja mechanizmów od tradycyjnych po bardzo nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne oparte o mikroelektronikę , spełniające wyszukane wymogi każdego użytkownika. Dopełnieniem kolekcji są starannie wykonane ramki z litego drewna jak również – dla osób ceniących szlachetną długowieczność ramki metalowe, podkreśli charakter Twojego domu .

 

Doradztwo oraz montaż inteligentnego systemu sterowania oświetleniem LEGRAND oraz HAGER przez Certyfikowanego instalatora .

Proste i inteligentne sterowanie .

Nowoczesny i zintegrowany system na wyciągnięcie ręki .

Indywidualne komponenty zostały drobiazgowo zaprojektowane do współdziałania w jednym spójnym systemie .

To idealne rozwiązanie, gdy konieczna jest integracja nowych urządzeń z istniejącym systemem .